SERTİFİKALAR

HAKKIMIZDA 

1990 yılında 20㎡ bir mağazada tekstil sektöründeki faaliyetlerine başlayan ZDN JEANS kısa sürede parekende giyim sektöründeki yerini almıştır. Elde ettiği başarılar ile modaya dair vizyonunu daha geniş kesimlere ulaştıran firmamız 2006 yılında toptan sektörüne giriş yapmıştır. 

Üretim sürecinin başından sonuna tüm adımlarında bizzat bulunan firmamızın;
700㎡ tasarım, modelhane ve kesimhanesi
1500㎡ standartlara uygun yıkama ve ar-ge bölümü
500㎡ ütüleme-paketleme ve kalite kontrol alanı bulunmaktadır. 

Deneyim sahibi ve yenilikçi kadrosuyla firmamız yurtiçi ve yurt dışında ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kaliteyi her koşulda öncelikli prensip haline getiren firmamız yurtiçinde birçok tasarımcının “Denim Koleksiyonu”nun modelleme, yıkama ve son tüketiciye ulaştırmak üzere hazırlanmasında hizmet vermektedir. Orta doğu, Amerika, Avrupa ve Rusya bölgelerinden müşterilerine ihracat faaliyetlerini de sürdürmekte olan firmamız, Türkiye’nin tekstil ihracatında ulaştığı her noktada kalitesiyle anılması için her daim “Daha İyisi Mümkün” anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. 

Jean müşterisinin memnuniyeti yakaladığı anda markaya sadakatle bağlandığını bilen firmamız her bir ürünü için aynı özen ile çalışmaktadır. 

Doğal kumaşlarla trendlerin buluştuğu ZDN JEANS’i yakından takip etmeye başlayın !